Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Іменем загиблого на Харківщині героя назвали вулицю в столиці

Фото: Громадське
Роман Ратушний загинув у червні, захищаючи Україну.

Вулиця у Солом'янському районі столиці тепер носить ім'я українського захисника, який боронив Київщину та Харківщину.

8 вересня Київська міська рада ухвалила рішення про перейменування близько 40 вулиць у Києві, назви яких пов'язані з Росією та СРСР. Цим рішенням, зокрема, перейменували вулицю Волгоградську на вулицю імені Романа Ратушного (Солом'янський район). Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

"Ми продовжуємо дерусифікацію вулиць та об’єктів столиці. Київрада підтримала перейменування вулиці Волгоградської у Солом'янському районі на вулицю імені Романа Ратушного. Молодого киянина, громадського активіста, героя-захисника України, який загинув на Сході нашої держави у червні цього року", — написав Кличко у своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо, Роман Ратушний був головою громадської ініціативи "Захистимо Протасів Яр" і розвідником 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр". Обороняв Україну від окупантів з першого дня війни. З лютого він захищав Київ, Сумську область, у квітні з підрозділом був перекинутий на Ізюмський напрямок Харківської області. Загинув біля Ізюма 9 червня.

Як писав KHARKIV Today, 25 серпня Київська міська рада ухвалила рішення про перейменування вулиці Брянської в Солом'янському районі Києва на вулицю Богодухівську, вулицю Калачівську у Дніпровському районі — на вулицю Слобожанську.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.