Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ігор Терехов закликає жителів небезпечних районів евакуюватися

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
Ці райони регулярно обстрілюють окупанти.

Харків'янам обіцяють допомогти із розселенням.

Мер Харкова Ігор Терехов закликав жителів Північної Салтівки, П'ятихаток та інших районів, які регулярно обстрілюються російськими окупантами, евакуюватись. З евакуацією обіцяють допомогти.

"Хочу звернутися до всіх жителів Північної Салтівки, П'ятихаток, інших районів, які знаходяться під постійними обстрілами російського агресора. Так, нелегко. Але ми готові вас евакуювати. Дуже прошу вас, ухваліть рішення зберегти свої життя, і ми вас вивеземо і поселимо у нормальних умовах для життя", — сказав Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителів Салтівки і П'ятихаток закликають евакуюватися

Харківський міський голова розповів, що вчора, 21 квітня, відвідав один із харківських інтернатів, куди евакуювали жителів міста з гарячих точок. Люди мешкають там близько восьми тижнів, за словами Терехова, для них створено нормальні умови проживання.

"Я зустрічався з харків'янами, які останні вісім тижнів не бачили нічого, крім бомбардувань своїх будинків. Сьогодні наші служби створили для них нормальні умови проживання. Вони пережили жахливі дні, але мають дух і величезну віру в нашу перемогу! Перемогу, яку Україна обов'язково здобуде!", — пояснив Терехов.

Усіх жителів Харкова закликають без потреби не залишати укриття, сховища і станції метрополітену.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.