Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ігор Терехов пояснив, чому водії тролейбусів не отримують зарплатню

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Через борги водії електротранспорту відмовлялися виходити на маршрути.

Комунальники обіцяють страйкувати, якщо грошей не буде. 

Заборгованість з виплати заробітної плати працівникам харківського електротранспорту пов’язана із затримкою виплат з боку казначейства. Спочатку кошти мають отримати військовослужбовці. Про це "Суспільному" розповів Харківський міський голова Ігор Терехов.

"Є така ситуація дійсно, насправді. Можу вам сказати більше: ми все повністю, в повному обсязі профінансували, усі гроші у казначействі. Оскільки йдуть виплати сьогодні військовим, то пріоритет — виплати військовим, потім пообіцяло казначейство профінансувати міськелектротранспорт... У повному обсязі ми профінансували усі зарплати наших комунальних служб, зокрема, тролейбуси, трамваї, автобуси. Усі платежі перебувають у держказначействі", — повідомив мер Харкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківські трамваї частково змінили маршрути

Нагадаємо, вранці 8 вересня водії "Тролейбусного депо №2" відмовилися виходити на маршрути через зарплатні борги. Після розмови із представниками міської влади вони повернулися до роботи. За словами одного з робітників, зарплати пообіцяли до 16 вересня. У разі, якщо коштів не буде, комунальники планують влаштувати безстроковий страйк.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.