Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ігор Терехов розповів, де в Харкові ходитимуть катери

Фото: Харьковский горсовет
У місті створять нове комунальне підприємство.

Комунальне підприємство "Зелений каркас Харкова" створять на наступній сесії міськради.

На черговій сесії Харківської міськради, яка відбудеться 14 липня, депутати голосуватимуть за створення нового комунального підприємства. КП "Зелений каркас Харкова" буде завідувати рекреаційною зоною, своєрідним зеленим коридором, який повинен з'єднати всі парки Харкова.

Створення цього коридору почнеться з реконструкції Журавлівського гідропарку в районі вулиці Шевченка. Секретар міськради Ігор Терехов пообіцяв, що в новому парку будуть навіть катери на річці, а ось багатоповерхових будинків та іншої приватної забудови там не буде.

"Там буде організована повністю рекреаційна зона. Я дав сьогодні команду, і всі землі повертаються в зону рекреації. Ніякої забудови — ні цивільної, ні промислової, ні кіосків, ні ресторанів — там не буде. Там повинні бути набережна, пляжі, острів, розчищена річечка і гребний канал. Там будуть ходити катери, будуть ходити човники. Там буде набережна, по якій можна буде пройтися, пробігтися, проїхатися на велосипеді. Будуть встановлені альтанки для відпочинку, буде освітлення ", — розповів чиновник.

У яку суму обійдеться реконструкція, Ігор Терехов не сказав. Гроші на будівництво будуть закладені в міському бюджеті на 2022 рік.

Ігор Терехов обіцяє, що реконструкція ділянки завершитися максимум за три роки, тобто, до кінця 2024 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.