Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Гвоздик повертається до професійного боксу

Олександр Гвоздик покинув професійний бокс понад два роки тому.

Олександр Гвоздик сподівається на перший бій у листопаді.

Колишній чемпіон світу в напівважкій вазі за версією WBC, уродженець Харкова Олександр Гвоздик повертається до професійного боксу. Про це Гвоздик повідомив в інтерв'ю "24 каналу".

Як розповів Гвоздик, повернутися до професійного боксу його змусили гроші — через війну він втратив бізнес. "Завдячує" Гвоздик втраті бізнесу Путіну.

"По-перше, зараз у мене вже немає бізнесу. Тому що з того моменту, як почалася війна, у мене його вже просто нема. Зараз я себе добре відчуваю. У мене немає якоїсь такої гарячої потреби у грошах, але як будь-яка людина я чесно кажу… Звичайно, якщо ти не заробляєш гроші, ти їх витрачаєш. І вони мають схильність закінчуватися. Тому треба щось думати. А поки ти думаєш є багато вільного часу. Швидший шлях заробити гроші – це повернутися до рингу. До речі, тут можна сказати "дякую", мені здається, людині, яку ненавидить вся Україна. Завдяки їй я повертаюся у бокс (сміється)", — сказав Гвоздик.

Гвоздик сподівається, що його перший після тривалої перерви бій відбудеться в листопаді. З ким він буде на ринзі, поки не знає.

Зазначимо, Гвоздик проживає у США майже дев'ять років. У Харкові в нього залишився батько. За словами Гвоздика, його батько не хоче залишати Харків, попри обстріли. Жителі США можуть поспівчувати громадянам України через війну, однак не більше, каже боксер.

"Мені здається, що те, як американці ставляться до цих подій, трішки переоцінено. Люди тут живуть своїм життям. І, якщо вам здається, що кожен тут ходить та хвилюється за Україну, то це не так. У першу чергу люди хвилюються за своє життя і про стан своєї країни. Але так, цієї інформації було багато. Я не бачив якоїсь паніки або ще чогось. Окрім діаспори, яка тут проживає постійно. Усі інші люди – ніякої реакції… як такої реакції я не бачив до початку війни", — сказав Гвоздик.

Як писав KHARKIV Today, Гвоздик виходив на ринг востаннє в жовтні 2019 року. Тоді він програв титул чемпіона WBC в напівважкій вазі російському спортсмену Артуру Бетербієву. Влітку 2020 року Гвоздик у віці 33 років оголосив про завершення кар'єри.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.