Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Гроші за ремонт вулиці Весніна отримав "Житлобуд-1" замість фірми Ярославського

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Майже 32 мільйони гривень сплатили "Трест Житлобуд-1".

Ремонтувати вулицю Весніна мала фірма з оточення Олександр Ярославського.

11 липня департамент житлово-комунального господарства Харківської міськради уклав договір з компанією "Трест Житлобуд-1" щодо поточного ремонту вулиці Весніна — на ділянці від вулиці Пушкінської до в'їзду Трінклера. З серпня по вересень їй виплатили 31,7 мільйона гривень. Про це повідомив Харківський антикорупційний центр.

До війни на реконструкції трамвайної колії по вулиці Весніна планували спрямувати 200 мільйонів гривень. Потім закупівлю щодо реконструкції вулиці Весніна на ділянці від вулиці Алчевських до вулиці Пушкінської вартістю 110 мільйонів гривень скасували через дефіцит коштів.

До війни уклали лише один договір на розширення вулиці Весніна — на ділянці від вулиці Сумської до вулиці Алчевських вартістю 81,2 мільйона гривень. Роботи повинна була проводити фірма з оточення Олександра Ярославського. Однак наразі договір укладений із "Трест Житлобуд-1", при цьому договір із близькою до Ярославського фірмою не скасований.

"Договір уклали з турецьким консорціумом "Блек Сі Консорціум" з оточення Олександра Ярославського. Зараз, як ми бачимо, договір на поточний ремонт вулиці Весніна, від вулиці Пушкінської до в'їзду Трінклера, вирішили укласти з ПАТ "Трест Житлобуд-1", не звертаючи увагу на турецький консорціум. Але що цікаво в "Прозорро" не має інформації про те, що договір з турецьким консорціумом на розширення вулиці Весніна, на ділянці від вулиці Сумської до вулиці Алчевських вартістю 81,2 мільйона гривень, розірваний", — зазначили у Харківському антикорупційному центрі.

вес
Карта: ХАЦ

Як писав KHARKIV Today, роботи з ремонту вулиці Весніна планували завершити у жовтні. Рух транспорту на вулиці Весніна заборонили до 1 жовтня. На початку травня на вулиці Весніна демонтували трамвайні колії. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.