Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Графік вакцинації проти коронавірусу зміниться у кожній області

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Таке доручення дав прем'єр-міністр України.

Головам обладміністрацій доручили проконтролювати дотримання нового графіка.

В областях України терміново оновлять графік вакцинації проти коронавірусу. Дотримання нового графіка повинні проконтролювати голови обласних державних адміністрацій. Про це повідомили в Офісі президента з посиланням на відповідне доручення прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля.

"Під час наради голова уряду доручив керівнику Міністерства охорони здоров'я невідкладно відновити і затвердити графік щеплень для кожної області. Голови ОДА повинні подати графіки у пункти, затвердити і проконтролювати їх дотримання", — відзначили в Офісі президента.

Про який саме оновлений графік вакцинацій йдеться, в Офісі президента не уточнили. Ймовірно, зміни торкнуться графіка центрів і пунктів вакцинації, які працюють у вихідні, оскільки президент Володимир Зеленський на селекторній нараді акцентував на контролі роботи саме таких.

"Цілком зрозуміло, що людям зручніше зробити щеплення у суботу чи неділю. Завдання МОЗ та місцевої влади — забезпечити таку можливість", -— сказав Зеленський.

За словами міністра охорони здоров'я України Віктора Ляшка, на сьогоднішній день із загальної кількості госпіталізованих з коронавірусом 95% складають невакциновані.

Як писав KHARKIV Today, на 12 жовтня у Харківській області серед госпіталізованих з коронавірусом було тільки 5% вакцинованих. Протягом однієї доби померли троє людей, які раніше отримували щеплення проти коронавірусу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.