Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Госпіталізацій у Харківській області поменшало — прем'єр-міністр

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Харківська область поки у "помаранчевій" зоні епіднебезпеки.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль ситуацію з коронавірусом в Україні називає складною, проте є сфери, де спостерігається зниження деяких показників.

У регіонах, які віднесені до "червоної" зони, відбувається стабілізація ситуації з коронавірусом. Водночас уповільнення динаміки госпіталізацій зафіксовано і у "помаранчевих" областях — Харківській та Чернівецькій. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів.

"У "червоній" зоні карантину залишається більшість областей України, але експерти та лікарі починають фіксувати перші прояви стабілізації ситуації. Це вже видно за кількістю нових випадків, госпіталізацій, особливо у тих регіонах, які першими потрапили до "червоної" зони. Зокрема, останні три дні бачимо уповільнення динаміки госпіталізації у Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Херсонській, Харківській та Чернівецькій областях", — сказав Шмигаль.

Як писав KHARKIV Today, на 10 листопада у Харківській області перевищені два карантинні показники з шести.

Не відповідають нормі рівень захворюваності на коронавірус та рівень госпіталізацій. Інші показники — коефіцієнт виявлення випадків інфікування, охоплення тестуванням, динаміка рівня госпіталізацій та завантаженість ліжок з киснем — поки що не перевищують норми.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.