Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Голову харківського Нацкорпусу запросили до армії

На фото — глава "Нацкорпуса" Константин Немичев. Фото: Константин Немичев / Facebook
Роман Дудін попросив військового комісара взяти на контроль вручення повістки голові харківського Нацкорпусу.

У разі запровадження надзвичайної ситуації працівники Служби безпеки України припинять спроби активістів самостійно боротися з агресором. Потрібні лише злагоджені дії.

Начальник Управління Служби безпеки в Харківській області Роман Дудін закликав голову обласної організації партії "Національний корпус" Костянтина Немічева прийти за повісткою та стати до лав Збройних сил України чи Національної гвардії. Відповідне звернення Дудін зробив на апаратній нараді у Харківській обласній державній адміністрації 23 лютого.

"Зараз хочу акцентувати: ми бачимо, отримуємо інформацію, що деякі, назвемо їх так, патріотично налаштовані громадяни, не знаю, жартома чи не жартома розповідають про те, як, де і куди вони бігатимуть, до кого. Я офіційно всіх попереджаю. У разі будь-якого загострення, у разі будь-якої позаштатної ситуації є лише офіційні військові формування. Також у зв'язку зі вчорашнім указом верховного головнокомандувача, пане Арап, я вас прошу, Нацкорпус там у нас із паном Немічевим на чолі, його саме, Немічева... Прийдіть, будь ласка, за повісткою і станьте до лав Збройних сил чи Нацгвардії. Тому що, по-перше, всі учасники АТО, ООС підпадають під дію цього указу. По-друге, я думаю, всі військовослужбовці погодяться, що у разі надзвичайної ситуації всі ці зазначені якісь підрозділи, які самі собі вигадуватимуть завдання, до них буде відповідна реакція з нашого боку", — сказав Дудін.

Голова харківського "Нацкорпусу" Костянтин Немічев відреагував на висловлювання Романа Дудіна. Немічев нагадав, що у 2014 році, не чекаючи повістки, вирушив захищати Україну у складі полку "Азов", та попросив допомоги з бюрократичними процесами при оформленні добровольців тероборони. На сьогодні, за його інформацією, серед цивільного населення виявили бажання вступити до підрозділів тероборони понад 1000 харків'ян.

"У нас у процесі формування два підрозділи "Добровольці ТрО". Я закликаю Дудіна допомогти добровольцям з усіма бюрократичними процесами в оформленні. Ось номер телефону для зв'язку: 068-814-16-54. І останнє, про повістку. Я у 2014 році, на початку війни, не чекаючи повістки, взяв у руки зброю та у лавах "Азова" брав участь у військових операціях", — написав Немічев у своєму Telegram.

Як писав KHARKIV Today, 21 лютого президент Росії Володимир Путін визнав незалежність самопроголошених "ЛДНР". Після цього Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки та оборони України, потім звернувся до українців. У зверненні глава держави сказав, що Україна залишається в межах територій, визнаних міжнародним правом, хто б які рішення не приймав, і рухатиметься мирним дипломатичним шляхом.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.