Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Голова Харківської обладміністрації перерозподілив райони між заступниками

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Олег Синєгубов підписав відповідне розпорядження.

За сім районів Харківщини відповідають чотири заступники голови ХОВА.

Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов закріпив заступників за районами Харківської області. Відповідне розпорядження №188 від 4 жовтня опубліковане на сайті ХОВА.

У розпорядженні вказано, що воно вносить зміни в інше розпорядження — від 9 вересня, де уже були закріплені заступники за районами.

Згідно з новим розпорядженням, заступники Олега Синєгубова відповідальні за такі райони:

  • Віта Ковальска — Красноградський та Ізюмський райони (раніше був Красноградський);
  • Роман Семенуха — Куп'янський та Чугуївський райони (раніше був Ізюмський, Куп'янський та Чугуївський).
  • Олександр Скакун — Лозівський район (раніше був закріплений за Богодухівським);
  • Михайло Харнам — Богодухівський і Харківський райони (раніше був Лозівський і Харківський райони);

Зазначимо, у розпорядженні від 9 вересня сказано, що Михайло Харнам відповідає за питання міжнародних відносин, соціально-економічного розвитку, децентралізації, регіональної політики, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження, будівництва, містобудування та архітектури, охорони здоров'я, агропромислового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів, земельних відносин, водного та лісового господарства, транспорту та зв'язку.

Роман Семенуха відповідальний за питання взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту, молоді та спорту, цифрового розвитку та цифрової трансформації надання адміністративних послуг населенню.

Олександр Скакун займається питаннями архівної справи.

Віта Ковальська відповідає за питання соціального захисту населення, учасників АТО та ООС, у справах дітей, сім'ї, гендерної політики, культури, туризму, національностей та релігій, інформаційної політики, комунікацій з громадськістю, доступу до публічної інформації.

Як писав KHARKIV Today, увечері 4 жовтня Президент України Володимир Зеленський підписав указ про утворення в Харківській області 13 військових адміністрацій на звільнених від окупантів територіях, а також розпорядження про призначення голів цих адміністрацій.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.