Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Гроші для співробітників театрів в Харківській облраді перерозподілили з другої спроби

Фото: KHARKIV Today
Йдеться про 23,5 мільйона гривень на зарплати.

Комісія з питань молодіжної політики, культури, спорту і туризму Харківської облради зібралася з другого разу.

19 квітня на засіданні постійної комісії розглядали питання про перерозподіл видатків обласного бюджету Харківської області на 2021 рік. Про це повідомили в Харківській облраді.

За словами заступника директора обласного департаменту культури та туризму Олександра Костіна, в цьому році з обласного бюджету дали 54 мільйони гривень на фінансову підтримку театрів і театрально-концертних установ, але до кінця травня цих грошей не вистачить. Тому підготували проєкт розпорядження про перерозподіл видатків обласного бюджету на поточний рік на суму понад 23,5 мільйона гривень. Коштів вистачить профінансувати вісім театрально-концертних установ області, а саме — виплатити заробітну плату їх працівникам у міжсесійний період.

Члени комісії підтримали проєкт розпорядження про перерозподіл бюджетних коштів.

У Харківській облдержадміністрації відзначили, що ці кошти дозволять профінансувати вісім театрально-концертних установ області, а саме — виплатити заробітну плату їх працівникам у міжсесійний період.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підприємцям з Харківської області обіцяють допомогу під час локдауну

Нагадаємо, 16 квітня постійна комісія, що складається з 12 депутатів, не змогла зібратися в режимі онлайн. Частина членів комісії так і не приєдналася, кворуму не було. Депутати повинні були зібратися і проголосувати, щоб співробітники восьми театрально-концертних установ Харківської області отримали зарплату без проведення позачергової сесії Харківської обласної ради.

Як писав KHARKIV Today, 19 березня співробітники п'яти театрів, філармонії та двох оркестрів отримали зарплату за лютий і частину грошей за березень. Вони не хочуть, щоб затримки зарплати були знову і тому виходили на мітинги

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.