Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

10 червня, 2021 - 10:41

Головний поліцейський Харкова вакцинувався від коронавірусу

Фото: Нацполиция
Андрій Рубель прищепився вакциною Sinovac.

Начальник Головного управління Нацполіції у Харківській області Андрій Рубель отримав вакцину в зоні ООС.

9 червня в зоні проведення ООС прищепили від коронавірусу 26 харківських поліцейських. Для вакцинації поліцейських, які працюють у Донецькій області, направили мобільну групу медиків відомчої поліклініки. Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіції у Харківській області.

"Кожен з вас знаходиться у групі ризику, кожен день ви спілкуєтеся з населенням, і треба зробити все, щоб у країні нарешті з'явився колективний імунітет і ми всі разом подолали цю хворобу", — сказав підлеглим Андрій Рубель.

Лікарі розповіли поліцейським про дію вакцини Sinovac і поведінку в перші дні після вакцинації. Андрій Рубель вакцинувався разом з особовим складом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Харкова їде більше 8000 доз вакцини Pfizer

Мобільні бригади медиків продовжують вакцинувати особовий склад територіальних підрозділів поліції. 9 червня отримали щеплення від коронавірусу 346 поліцейських Харківської області.

Фото: Нацполиция
Фото: Нацполіція

Нагадаємо, у Харківській області прищеплюють трьома вакцинами — AstraZeneca (Індія і Південна Корея), Sinovac (Китай) і Pfizer (США). Вакцинація стартувала 25 лютого, перші щеплення другою дозою зробили 1 травня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.