Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Голова харківського "Голосу" розповів ОБСЄ про ситуацію у регіоні

Олексій Бабешко провів zoom-зустріч.

Представники ОБСЄ цікавилися ситуацією у Харківській області.

Голова Харківської обласної територіальної організації партії "Голос" Олексій Бабешко провів онлайн-зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, де розповів про ситуацію у Харківській області. За його словами, у громадах планують реалізувати проєкти про дитячу освіту і спорт, а також освітніх програмах для активних людей. Про це пише "АТН".

"На останньому з'їзді я був включений до політичної ради партії, що значно посилило роль Харківського осередку. Ми хочемо побудувати дієву структуру в громадах Харківської області, яка об'єднає навколо себе ідеологічно близьких людей, які хочуть розвивати свої громади. Головними завданнями осередків у громадах буде реалізація проєктів, які стосуються дитячої освіти і спорту, а також освітніх програм для активних людей. Вже зараз напрацьовано кілька програм для дітей, зокрема з вивчення англійської мови, а також IT-курси", — пояснив Бабешко.

Також представники ОБСЄ поцікавилися політичною ситуацією. Як пояснив Бабешко, харківський "Голос" бере активну участь у процесі вибору єдиного кандидата від проукраїнських демократичних сил на виборах мера Харкова. Головні вимоги до кандидата — відсутність зв'язків з проросійськими політичними силами і наявність прозорого фінансування виборчого процесу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.