Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Футбольні поля бази "Металіст" вдалося врятувати після обстрілу

Фото: ФК "Металіст-1925"
На футбольних полях зможуть тренуватися спортсмени.

База "Металісту" розбита, поля врятували комунальні служби та волонтери.

Футбольні поля навчально-тренувальної бази футбольного клубу "Металіст" у селищі Високий вдалося врятувати після пошкоджень від обстрілу, який відбувся у червні. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на мера Харкова Ігоря Терехова.

"Я був на базі після того, як туди прилетіли ракети. Ворог завдав великої шкоди. Сама база розбита, але силами наших комунальних служб та волонтерів футбольні поля поки що нам вдалося врятувати. На них зможуть тренуватися наші футбольні команди: і підліткові, і професіонали", — сказав Терехов.

За словами Терехова, харківські футбольні клуби "Металіст" та "Металіст 1925" функціонують і під час війни. Проте з клубів пішло багато легіонерів. Тренуються клуби наразі за кордоном. За стадіоном "Металіст" у Харкові, який минулого року став комунальною власністю, доглядають.

"Основний же кістяк футболістів знаходяться за кордоном, де проходять збори. Крім того, футбольний клуб "Металіст", який у минулому сезоні грав у першій лізі, подав заявку на прем'єр-лігу", — зазначив мер Харкова.

Як писав KHARKIV Today, на початку червня окупанти розбомбили навчально-тренувальний центр "Металіста-1925" у селищі Високий. Це був ракетний удар з боку Бєлгорода. Після удару утворилася вирва глибиною п'ять метрів. У будівлях вибито майже всі вікна, сильно пошкоджено фасади, внутрішні приміщення та деякі комунікації, знищено частину закупленого обладнання та екіпірування команди на новий сезон. Пошкоджено футбольні поля — від вибуху груди землі розлетілися на 100 метрів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.