Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Фірма Родіона Гайсинського отримає гроші за ремонт дороги, яку робили три роки тому

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
На реконструкцію дороги піде 25 мільйонів гривень.

Йдеться про реконструкцію частини вулиці Клочківської.

12 травня управління з будівництва, ремонту та реконструкції Харківської міськради уклало договір з фірмою "Паркінг +" на 24 мільйони 600 тисяч гривень з реконструкції вулиці Клочківської (від Бурсацького узвозу до Клочківського спуску). Інформація про це опублікована в системі державних закупівель ProZorro, передає Харківський антикорупційний центр.

"Цю ділянку вулиці Клочківської вже ремонтували у 2018 році. Тоді "Паркінг +" отримала 79 мільйонів 100 тисяч гривень. Але, як вказує управління з будівництва, ремонту та реконструкції під час проведення реконструкції цієї ділянки були виявлені численні проблемні вузли і зони містобудівного та технічного характеру в місцях сполучення основної дороги з проїзними частинами прилеглих вулиць і провулків (особливо з новоутвореною ділянкою дороги від вулиці Римарської)", — пояснили у ХАЦ.

У ХАЦ додали, на думку управління з будівництва, ремонту та реконструкції, також необхідність додаткових робіт була викликана іншими негативними обставинами, зокрема, складними ґрунтово-геологічними і гідрологічними умовами, нерівноцінними нашаруваннями в дорожньому конструктиві вулиці Клочківської.

За даними антикорупційників, загальна вартість реконструкції цієї ділянки вулиці Клочківської складе мінімум 103 мільйони 700 тисяч гривень. За новим договором, у 12 мільйонів 400 тисяч гривень обійдеться реконструкція проїжджої частини і тротуарів, у 7 мільйонів гривень — основа під бетонну плиту, 4 мільйони 600 тисяч гривень буде коштувати схема організації дорожнього руху, 550 тисяч гривень піде на газопостачання і зовнішнє освітлення. У 2021 році мають зробити реконструкцію на 5 мільйонів 300 тисяч гривень, у 2022 — ще на 19 млн 300 тисяч гривень.

"Співвласник фірми "Паркінг +" (проводитиме роботи) — пасинок покійного Геннадія Кернеса — Родіон Гайсинський. Кінцевим бенефіціаром вказаний гонконгський офшор Dragon Investment Development Limited, його власник — громадянин Малайзії, який проживає у Швейцарії, Тан Джин Лі. Гайсинський у лютому 2021 року офіційно став співвласником фірми "Паркінг +". Ця фірма вже більше десяти років — головний харківський підрядник з ремонту доріг, який за часів Кернеса освоїв багатомільярдні підряди", — розповіли у ХАЦ.

Антикорупційники додали, частка Гайсинського у статутному внеску "Паркінг +" склала понад 5 мільйонів гривень.

Нагадаємо, у квітні "Паркінг +"отримав підряд на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі Харкова загальною вартістю 160 мільйонів гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.