Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Евакуацію у Харківській області росіяни видали за побиття пенсіонера

Фото: 113-та окрема бригада
Пропагандисти намагаються дискредитувати українських військових.

Евакуацію пенсіонера українськими захисниками Росія видала за побиття.

Росіяни поширюють у Telegram-каналах фейкову інформацію про те, що нібито офіцери 121-го батальйону 113-ї окремої бригади територіальної оборони побили літнього чоловіка та зламали йому ногу.

У фейковому повідомленні заявляють, що російські військові регулярно знищують пункти тимчасового базування 121-го батальйону, і його бійцям у на півночі Харківщини немає де розміститися. Тому вони начебто почали примусово виселяти мирних мешканців, які залишилися у селищі. Росіяни брешуть, що одним із таких мешканців став літній чоловік, якому українські військові нібито зламали ногу.

"В какой-то момент они наткнулись на старика, который отказался покидать свой дом. Офицеры батальона требовали его оставить помещение, в которое они планировали заехать, однако мужчина оставался непреклонен — этот дом его родителей, и покидать он его не собирается. В итоге бедолагу заломали, избили и сломали ногу", — сказано у фейковому повідомленні росіян.

У Центрі протидії дезінформації зазначили: поширена інформація є фейковою. Росіяни видали за побиття інформацію про евакуацію 74-річного жителя Козачої Лопані, який через російський обстріл залишився без домівки. Бійці 121-го батальйону евакуювали чоловіка у безпечне місце. Він пересувається на милицях. 

"Таким чином ворог намагається дискредитувати українських військовослужбовців та викликати до них недовіру з боку суспільства", — пояснив Центр протидії дезінформації.

з
Скрин: Центр протидії дезінформації
з
Скрин: Центр протидії дезінформації

Як писав KHARKIV Today, раніше росіяни видали загиблих військовослужбовців за убитих "Кракеном". Пропагандисти брехали про стрілянину на блокпосту.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.