Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Еліна Світоліна зробила паузу у кар'єрі через війну

Харківська тенісистка поки що не виступатиме на турнірах.

Причиною тимчасового призупинення кар'єри стали проблеми зі здоров'ям та емоційне виснаження через війну в Україні.

Вихованка харківської школи тенісу Еліна Світоліна тимчасово бере паузу у тенісній кар'єрі. Про це Світоліна повідомила на своїй сторінці у Facebook.

"Для мене це були надзвичайно важкі місяці не тільки морально, а й фізично. Я довго мучилася зі спиною. Біль не давав мені підготуватися до турнірів у кращому вигляді. Водночас, спостерігаючи з нестерпним болем у серці за тим, що відбувається на моїй Батьківщині, в Україні, і з якою відвагою та мужністю наш український народ захищає нашу країну, я отримала величезний поштовх продовжувати і боротися на корті. Тепер моє тіло більше не може цього витримувати, і мені треба відпочити. Але я впевнена, скоро побачимось!", —  написала Світоліна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'яни вийшли у фінал Чемпіонату світу з фігурного катання

Зазначимо, Еліна Світоліна пропустила турнір WTA500 у Чарльстоні (США), який мав пройти з 4 до 10 квітня. Світоліна була у заявці збірної України на матч проти США, який пройде 15-16 квітня в Ешвіллі (США) на харді, далі у планах харківської тенісистки була участь у змаганнях WTA500 у Штутгарті (18 квітня).

Цього року Еліна Світоліна виступила у 13 матчах, де здобула п'ять перемог. Світоліна посідає 20-е місце у рейтингу WTA.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.