Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Електроважмаш" готують до приватизації

На продаж виставлять харківський завод.

Харківський завод "Електроважмаш" приватизують, дата аукціону поки не відома.

Кабінет міністрів України дозволив приватизувати державне підприємство "Завод "Електроважмаш". Відповідне розпорядження № 248-р опубліковане на урядовому порталі.

"Погодитися з пропозицією Фонду державного майна про перетворення державного підприємства "Завод "Електроважмаш" в акціонерне товариство в процесі приватизації", — сказано в розпорядженні Кабміну.

Відзначимо, на сайті Фонду державного майна України розміщена презентація заводу "Електроважмаш". Дата надходження його на продаж поки не відома, статус — "готується до приватизації".

Згідно з інформацією з презентації, сьогодні на "Електроважмаші" працює 3769 співробітників. Завод займає майже 68 гектарів площі. У нього є прострочений кредит в розмірі 592,7 мільйона гривень, більша частина якого — перед "Ощадбанком" (515,3 мільйона гривень).

Відзначимо, завод "Електроважмаш" займається проєктуванням, виготовленням і постачанням турбогенераторів, гідрогенераторів, великих машин постійного струму, тягового обладнання для міського та залізничного транспорту.

Як писав KHARKIV Today, раніше стало відомо, що завод "Електроважмаш" і акціонерне товариство "Харківобленерго" виставлять на продаж у 2021 році. Перші аукціони великої приватизації повинні відбутися влітку.

Нагадаємо, 1 березня співробітники "Електроважмашу" перекривали дорогу в Харкові через борги із зарплати. Того ж дня в Харківській обласній державній адміністрації заявили, що Фонд держмайна повинен в найкоротші терміни завантажити "Електроважмаш" роботою, призначити нове керівництво і виплатити борги

2 березня в Фонді держмайна заявили, що співробітникам "Електроважмашу" повністю погасили борги із зарплати — це 40 мільйонів гривень заборгованості за частину грудня і січень. 23 березня співробітники заводу отримали зарплату за лютий. Також на "Електроважмаші" погасили борги (8 мільйонів гривень) перед тими, хто звільнився.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.