Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Експоліцейську заочно судитимуть у Харкові за співпрацю з окупантами

Фото: Харківська обласна прокуратура
До суду направили обвинувальний акт.

Колишня поліцейська з Куп'янська провела обшук у квартирі свого колеги.

До Ленінського районного суду Харкова направили обвинувальний акт щодо експоліцейської, яка співпрацювала з російськими окупантами. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, колишня старша дізнавачка сектору дізнання Куп'янського районного відділу поліції Головного управління Нацполіції у Харківській області після окупації Куп'янська перейшла на бік ворога.

"Обвинувачена агітувала своїх колег співпрацювати з окупантами з метою функціонування незаконного правоохоронного органу. Крім того, вона провела обшук квартири колеги з метою відшукування і вилучення табельної вогнепальної зброї", — розповіли у прокуратурі.

Крім того, колишня поліцейська оформлювала повідомлення та заяви про події і злочини, проводила слідчі дії на посаді "виконуючої обов'язки дізнавача".

У серпні жінка отримала "підвищення". Вона стала так званою "виконуючою обов'язки заступника начальника відділу дізнання відділу поліції №1".

Обвинувальний акт щодо жінки склали за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

к

Як писав KHARKIV Today, у приміщенні окупаційного псевдоправоохоронного органу в Куп'янську російські окупанти зберігали кадрові документи тих поліцейських, які стали колаборантами та перейшли на бік Росії.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.