Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Експоліцейську, яка заробила в окупантів автівку, будуть судити на Харківщині

Фото: Харківська обласна прокуратура
Жінці заочно оголосили підозру.

Жінка побувала на двох посадах у псевдоправоохоронному органі та отримала в управління "УАЗ Patriot".

Слідчі заочно оголосили підозру колишній старшій інспекторці сектору кадрового забезпечення Куп'янського районного відділу поліції Головного управління Нацполіції в Харківській області, яка працювала у псевдоохоронному органі російських окупантів. 

Як установило слідство, під час окупації селища Шевченкове експоліцейська влаштувалася працювати "исполняющей обязанности инспектора отделения по работе с личным составом" у так званому "УВД ВГА Харьковской области". 

"За час роботи псевдоінспекторка встигла отримати в управління від керівника незаконного правоохоронного органу автомобіль "УАЗ "ПАТРИОТ", — розповіли у прокуратурі.

Пізніше жінка обійняла іншу посаду — "старшего оперуполномоченного группы уголовного розыска пункта полиции №2". Вона також працювала у Шевченковому.

За місяць роботи експоліцейській заплатили 43 000 рублів зарплати, наступного місяця її заробіток склав 45 000 рублів.

Підозру жінці сформували за ч. 7 ст. 111-1 (добровільне зайняття посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України.

пол

Як писав KHARKIV Today, у Харкові заочно судитимуть експоліцейського, який здавав окупантам патріотів. Він перебуває у розшуку.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.