Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Експоліцейського з Харківської області підозрюють у держзраді

Фото: Харківська обласна прокуратура
Чоловікові заочно оголосили підозру.

Експоліцейський отримав дві посади від загарбників.

Слідчі заочно оголосили підозру у державній зраді колишньому інспектору сектору реагування патрульної поліції відділу поліцейської діяльності №1 Куп'янського районного відділу поліції Головного управління Нацполіції у Харківській області. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, наприкінці травня 2022 року у селищі Шевченкове (Куп'янський район) експоліцейський перейшов на бік окупантів. Він чергував у псевдоправоохоронному органі загарбників, розглядав заяви та повідомлення про злочини.

За два місяці чоловік став "исполняющим обязанности старшего участкового инспектора полиции отдела участковых инспекторов полиции" у так званому "Управлении внутренних дел ВГА Харьковской области". Посаду обійняв добровільно. За деякий час змінив посаду.

"Згодом він отримав від окупантів нову посаду та став "старшим оперуполномоченным группы уголовного розыска Пункта полиции № 2 (дислокация поселок городского типа Шевченково). За свою "віддану" роботу на ворога колишній правоохоронець отримував 50 тисяч російських рублів щомісячно", — розповіли в прокуратурі.

Підозру щодо експоліцейського склали за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Як писав KHARKIV Today, експоліцейський із Куп'янського району на вимогу росіян затримував мешканців селища Шевченкове. Чоловік працював так званим "дільничим" під час окупації.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.