Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Експоліцейська з Харківщини вихваляла Росію в інтерв'ю

Жінці заочно оголосили підозру.

Колишня поліцейська завдячувала окупантам за електрику, воду та продукти.

Слідчі заочно оголосили підозру у державній зраді колишній дізнавачці сектору дізнання Куп'янського районного відділу поліції ГУ Нацполіції у Харківській області. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, після окупації міста Куп'янськ колишня поліцейська перейшла на бік російських загарбників. Вона допомагала окупантам побудувати "правоохоронну систему" — здійснювала документальне оформлення повідомлень, заяв про події та злочини, проводила слідчі дії. Згодом обійняла посаду в окупантів.

"У подальшому підозрювана почала працювати у новоствореному псевдоправоохоронному органі окупантів під назвою "УВД ВГА Харьковской области" на посаді "руководитель следственного органа – и.о. начальника следственной части", — розповіли у прокуратурі.

Крім цього, 15 червня "начальниця слідчого органу" дала інтерв'ю російському медіа, в якому завдячувала Росії за електрику, воду та продукти. Жінка розповіла про так званий "орган поліції", який почав працювати в окупованому місті та який начебто допомагає мешканцям "вирішити всі їхні проблеми", та про гуманітарну допомогу від окупантів за "певними списками".

"Спасибо, что свет дали. Спасибо России, что у нас есть свет, у нас есть вода, у нас есть продукты. Также есть помощь для пенсионеров, обычных граждан. В целом пока все стабильно и, как бы, ухудшения никакого нет. Будем надеяться, что лучше будет все, лучше, лучше, лучше. Гуманитарная помощь привозится, люди получают ее. Есть определенные списки, категории людей, которые имеют право на эту помощь. Были такие гуманитарные помощи, которые раздавались просто абсолютно всем людям, которые нуждаются в чем-то. Также немножко начинает функционировать отдел полиции. Люди приходят, обращаются, всячески всем помогают, решают их все проблемы. Надеемся, что в скором времени у нас появится мобильная связь, что можно будет обратиться и в больницу, и также во все органы власти. Насколько я понимаю, что... Общаясь с людьми... Никакой гуманитарной помощи со стороны Украины, ее просто сюда не привозили", — сказала експоліцейська.

Підозру жінці сформували за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Як писав KHARKIV Today, десятьох поліцейських із прикордоння Харківщини підозрюють у держзраді.  Після захоплення Вовчанську російськими військами вони вступили на службу до новостворених незаконних правоохоронних органів окупантів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.