Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ексміліціонер очолив укрупнений район Харківської області

Фото: Обрії Ізюмщини
56-річний Володимир Ромах керуватиме Лозівською районною державною адміністрацією.

Новий голова Лозівської РДА Володимир Ромах — депутат Барвінківської міськради, раніше він очолював Барвінківську міліцію.

2 квітня президент Володимир Зеленський призначив головою Лозівської районної державної адміністрації Володимира Ромаха. Відповідне розпорядження глави держави опубліковане на сайті Офісу президента.

Володимиру Ромахув 56 років, на місцевих виборах в минулому році його обрали депутатом Барвінківської міськради від партії "Слуга народу". Від президентської партії він також балотувався в мери Барвінкового, але програв. До цього Володимир Ромах очолював Барвінківську РДА (з березня 2015 року по квітень 2020 року). Раніше був начальником Барвінківського районного відділу Головного управління МВС в Харківській області.

Відзначимо, до укрупненого Лозівського району увійшли Лозівський, Близнюківський і Первомайський райони. З 27 районів в Харківській області залишилося сім

Нагадаємо, президент призначив Юрія Раїну на посаду голови Харківської РДА, Валерія Люботу, Степана Масельського та Віктора Войтенка — на посаду голови Куп'янської РДА, Ізюмської РДА, Красноградської РДА, відповідно.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.