Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ексмер-зрадник очолив лікарню в окупованому місті на Харківщині

Олександр Божков. Скрін: Відео
Олександр Божков став "героєм" пропагандистського відео.

Олександр Божков підігрує російським творцям фейків. 

Окупанти намагаються звинуватити ЗСУ в обстрілі Ізюму, який відбувся 15 липня. Тоді удар був нанесений по центру, де зібралися багато людей. Місцеві мешканці упевнені, що стріляли самі окупанти, але російська армія та перевертні, які на неї працюють, намагаються створити інформаційний шум. ЗСУ скинули на Ізюм міни-пелюстки, розказав один із головних колаборантів. Зараз Олександр Божков став "головлікарем центральної районної лікарні". Саме так називають колишнього мера Ізюму, який зрадив Україну, пропагандисти РФ. 

"У результаті обстрілу міста саме в тих місцях, де найбільше скупчення людей, ринок, пенсійний фонд, де люди прийшли, щоб отримати гуманітарну допомогу, грошову допомогу у 10 000 рублів. Там, де касса, де видавалися ці гроші — центр міста, якраз у той час, коли найбільша кількість там знаходиться мешканців, які квапляться у своїх справах. У цей час піддався масовому обстрілу, у результаті якого були поранені 15 людей. На жаль, не обійшлося без тих, хто пішов, двоє ізюмчан пішли з цього життя. Інші поранені різного ступеню тяжкості знаходяться тут. Декотрі з них будуть евакуйовані до Росії. Також були до цього обстріли, з українського боку, з боку Словʼянська, були вбиті люди, які були просто на городі", — розповів колаборант.

Обстріл підтвердили пацієнти Божкова, які сказали, що місто накрила "касетка" з українського боку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розстріл мешканців Ізюму окупантами почали розслідувати  

Однак ні зрадник Олександр Божков, ні російські пропагандисти не сказали про те, що ЗСУ навіть технічно не мали можливості обстріляти місто касетними снарядами. 

Нагадаємо, колишній мер Ізюму бреше не вперше. У березні Олександр Божков разом із іншими колаборантами ходив по укриттях та розповідав ізюмчанам, що Київ, Харків та Ізюм здали, тому потрібно співпрацювати з російськими окупантами. 

Олександр Божков до 2003 року працював лікарем-хірургом в Ізюмській лікарні, потім став завідувачем відділом охорони здоров’я Ізюмської райдержадміністрації. З 2006 по 2009 роки був заступником Ізюмського міського голови з гуманітарних питань. Із травня 2009 року до 2015 рогу Олександр Божков був міським головою Ізюму.  

25 березня стало відомо, що правоохоронці відкрили кримінальне провадження, в якому як державні зрадники фігурують колишній міський голова Ізюма Олександр Божков, двоє чинних депутатів міськради та експоліцейський. Вони перейшли на біг ворога та почали допомагати окупаційним військам. Про це повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань. Кримінальне провадження розпочато за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.