Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Екскомандир 92-ї бригади став командувачем військами оперативного командування "Північ"

Виктор Николюк. Фото: Радіо Свобода
Віктора Ніколюка представили особовому складу управління та командирам підпорядкованих військових частин і установ.

Віктор Ніколюк зайняв вакантну посаду.

4 жовтня командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський представив нового командувача військами оперативного командування "Північ" особовому складу управління та командирам підпорядкованих військових частин і установ. Про це KHARKIV Today повідомили у службі зі зв'язків з громадськістю оперативного командування "Північ".

Генерал Сірський вручив новопризначеному командиру виписку з наказу і побажав успішного становлення на новому місці служби. У свою чергу Віктор Ніколюк звернувся до особового складу, зазначивши, що найбільше цінує у роботі людяність, професіоналізм і відданість військовому обов'язку.

Фото: Оперативное командование "Север"
Фото: Оперативне командування "Північ"

Генерал-майор Збройних сил України Віктор Ніколюк з березня 2017 року і дотепер служив на посаді начальника 169-го навчального центру "Десна" імені князя Ярослава Мудрого. До цього був командиром 92-ї окремої механізованої бригади. У травні 2015 року за його командуванням українські військові захопили у полон двох російських службовців ГРУ Олександра Александрова і Євгена Єрофєєва.

Відзначимо, посада командувача військами оперативного командування "Північ" була вакантною, оскільки попереднього командира Валерія Залужного у липні призначили головнокомандувачем Збройних сил України.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.