Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Екологи порахували збитки довкіллю через руйнування судів на Харківщині

Фото: Держекоінспеція у Харківській області
Земля, на якій стоять зруйновані суди, засмічена.

Екоінспектори підрахували збитки, завдані довкіллю через ракетні та артилерійські удари по будівлях Державної судової адміністрації України у Харківській області.

За час повномасштабної війни у Харківській обалсті були пошкоджені різною мірою Ізюмський міськрайонний суд, Вовчанський, Дворічанський та Куп'янський суди. У будівлях пошкоджено обладнання, документи, земля поряд засмічена будівельними відходами та склом. Збитки сягають мільйонів гривень.

"Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) атмосферного повітря — державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Харківської області розраховано шкоду, зумовлену засміченням земельних ресурсів на загальну суму на загальну суму 3 786 236 гривень. Матеріали по розрахунках направлені до правоохоронних органів", — повідомили у Державній екологічній інспекції у Харківській області.

Як писав KHARKIV Today, ракетні удари по школах завдали екології Харківської області мільярдних збитків. За підрахунками екоінспекторів, збитки складають 23 мільярди 255 мільйонів 580 тисяч гривень. Шкоду екології завдали засміченням земельних ресурсів склом, пластиком, папером, будівельними відходами, металом та уламками бойових частин ракет на територіях закладів освіти.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.