Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дзвонити і готувати підвали: Харкову потрібні волонтери

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Молодіжна рада продовжує набір бажаючих допомагати місту.

Ця робота оплачуватися не буде. Можна працювати по кілька годин на добу у зручний час.

Молодіжна рада шукає волонтерів для допомоги місту під час війни. Про це повідомили у Харківській міській раді.

"Ми очікуємо саме твоєї заявки! Немає різниці — ти студент чи підприємець, вчителька чи зірка театру. Якщо тобі небайдужа доля харків'ян та міста, доєднуйся до нас. Навіть маленька допомога зараз — це великий внесок у спільне майбутнє!", — зазначили у Молодіжній раді.

Для того, щоб приєднатися до харківських волонтерів, необхідно заповнити анкету. Знайти її можна за посиланням тут. В анкеті вказують прізвища, ім'я, по батькові, повну дату народження, контактний телефон, посилання на Telegram. Серед вакансій - робота на телефоні, прибирання підвалів до зими, допомога на складах із "гуманітаркою".

Також необхідно вибрати відповідь на питання — де ви знаходитесь (Харків, область, інший регіон, закордон), з чим бажаєте працювати як волонтер. Охочі стати волонтерами вказують, скільки часу можуть приділяти волонтерству та надають згоду на обробку персональних даних. Після цього анкета відправляється.

Як писав KHARKIV Today, благодійна організація Kharkiv Help, яка займається евакуацією жителів Харківської області, просить про фінансову допомогу. Гроші необхідні на паливо та ремонт автомобілів, які уже майже два місяці вивозять людей з тимчасово окупованих територій Харківщини.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.