Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Дистанційка" чи ні? У міськраді кажуть, що харківські школярі хворіють мало

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
За інформацією чиновників, за три тижні нового року захворіло менше тисячі дітей.

При ухваленні рішення про формат навчання у школах Харкова обіцяють врахувати всі обставини, щоб дотриматись і всіх протиепідемічних заходів, і не зашкодити навчальному процесу.

27 січня відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Через зростання захворюваності на коронавірус у Харківській області, зокрема серед школярів, комісія прийняла рішення рекомендувати школам перевести учнів 5-11 класів на дистанційне навчання на два тижні, а студентів вищих навчальних закладів — на місяць. Саме такими є рекомендації Міністерства освіти.

Коментуючи це рішення, заступниця Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що воно має рекомендаційний характер та дозволяє органам місцевого самоврядування приймати рішення про переведення закладів освіти на дистанційне навчання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Омікрон" по-харківськи. Хворіють на ковід частіше, але вмирають рідше

За її словами, на сьогодні у школах міста Харкова навчається понад 138 600 школярів. За три тижні 2022 року на коронавірус захворіло 908 дітей шкільного віку, що становить 0,7% від їх загальної кількості. В обласній інфекційній лікарні перебувають 115 дітей із Харкова. 

"Водночас треба розуміти, що якщо у класі захворіла дитина, то всі контактні діти йдуть на карантин і займаються дистанційно. На сьогодні таких 18 400, що становить 12,5%. На грип та ГРВІ захворіли 2600 школярів. Тому докладно вивчатимемо це питання на засіданні міської комісії з надзвичайних ситуацій. Ми врахуємо всі обставини, щоб дотриматися і всіх протиепідемічних заходів, і не зашкодити навчальному процесу", — розповіла Світлана Горбунова-Рубан.

Нагадаємо, на засіданні КТЕБ рекомендували з понеділка 31 січня перевести мінімум на два тижні на "дистанційку" учнів середньої та старшої школи.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.