Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Директор лікарні у Харкові витратив гроші з ремонту на премію

Фото: Поліція в Харківській області
Керівник медзакладу нарахував собі 500 тисяч гривень бонусу.

75-річного директора лікарні в Салтівському районі підозрюють у великій розтраті бюджетних грошей.

У травні 2020 року на ремонт комунального закладу виділили кошти з бюджету. За даними слідства, керівник лікарні вирішив включити до закупівлі ремонтних послуг купівлю медичного устаткування за завищеною ціною. 

"Він особисто підписав та скріпив печаткою документ, на підставі якого з рахунку лікарні на розрахунковий рахунок ТОВ було перераховано бюджетні грошові кошти за медичне устаткування на загальну суму майже 2,3 мільйона гривень", — розповіли в прокуратурі.  

Провернувши махінацію, директор лікарні нарахував та виплатив собі  щомісячних премій на загальну суму понад 500 тисяч гривень. Підставою виплати коштів були накази з формулюванням "за особливий внесок та ненормований робочий день в умовах воєнного стану". 

Йому повідомили про підозру за ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

За інформацією KHARKIV Today, йдеться про директора лікарні №25.

Як писав KHARKIV Today, директора поліклініки №24 відсторонили від роботи на час службової перевірки. Він за бюджетні гроші купував брендовий одяг та взуття.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.