Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Двоє воїнів з Богодухівського району віддали життя за Україну

Фото: tverlife.com
память, свеча
Загиблих запам'ятають Героями.

Павло Бобрицький був родом із Краснокутської громади, Андрій Дудаєв — з Коломацької громади.

Під час російської війни загинув командир танкового взводу, 25-річний лейтенант Павло Бобрицький. Він народився у селі Козіївка (колишній Краснокутський, укрупнений Богодухівський район).

"Вірний присязі, Павло Бобрицький загинув у боях за Україну 5 червня під час виконання бойового завдання. Краснокутська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким українського Героя", — повідомила голова Краснокутської громади Ірина Карабут.

Фото: Краснокутский поссовет
Павло Бобрицький. Фото: Краснокутська селищна рада

На війні також загинув 25-річний боєць Андрій Дудаєв. Він родом із села Шелестове (колишній Коломацький, укрупнений Богодухівський район). Про це повідомив голова громади Володимир Гуртовий.

"Андрій Дудаєв, з першого погляду, простий хлопець, який народився і жив у селі Шелестове, навчався у школі, добрий, товариський, завжди усміхнений, але із задумливими глибокими очима. Саме такою людиною залишиться для нас назавжди Андрій Дудаєв, якому виповнилося лише 25 років. Захищаючи рідну землю від ворога, він залишився вірним Україні, виконав свій військовий обов'язок до кінця і віддав найдорожче — своє життя. Коломаччина знову втратила Героя, який загинув від рук російських окупантів", — розповів він.

Андрей Дудаев. Фото: Facebook/Владимир Гуртовий
Андрій Дудаєв. Фото: Facebook/Володимир Гуртовий

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.