Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Двоє мешканців Харківщини працювали "поліцейськими" в окупантів

Фото: Харківська обласна прокуратура
Чоловікам заочно оголосили підозру.

Один колаборант затримував місцевих мешканців, інший — проводив обшуки.

Слідчі заочно оголосили підозру 54-річному та 30-річному мешканцям Харківської області, які під час окупації влаштувалися до "поліції" загарбників. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, 54-річний житель селища Борова (Ізюмський район) добровільно став "полицейским Боровского отдела полиции". Він патрулював територію Борової, затримував та доставляв до відділу "народної поліції" людей.

Інший колаборант, 30-річний чоловік, обійняв посаду "дільничого поліцейського" у місті Балаклія. На посаді перебував з червня по середину серпня минулого року. Так званий "поліцейський" проводив обшуки у домоволодіннях та вилучав мисливську зброю у жителів міста.

Підозри чоловікам сформували за ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Їм загрожує від 12 до 15 років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

колкол

Як писав KHARKIV Today, судитимуть "патрульного", який охороняв окупантів у Балаклії. Він також "слідкував" за громадським порядком, щоб "нова влада" почувала себе спокійно у місті.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.