Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Двоє колишніх харків'ян потрапили до списку найбагатших українців

Ярославський та Хомутиннік не живуть в Харкові, але їх досі пов'язують з цим містом.

У ТОП-20 найбагатших людей України потрапили двоє колишніх харків'ян — Олександр Ярославський та Віталій Хомутиннік.

Обидва мільйонери народилися на Донеччині, але походження їхніх капіталів пов'язують саме з Харковом. Віталій Хомутинник займає у рейтингу Forbes 15-те місце зі статком у 465 млн. доларів. Власник "Укрнафтобуріння", на відміну від інших мільйонерів, не тільки нічого не втратив за місяці війни, а й примножив свій капітал на 35 млн. доларів.

"Укрнафтобуріння" — друга приватна газовидобувна компанія країни за обсягом видобутку. Фірма видобуває паливо на багатому Сахалінському родовищі у Харківській області", — пояснюють у  Forbes.

За даними виданні "Українська правда", після початку бойових дій він разом із родиною залишив Україну, пізніше його помічали на Кап-Ферра у Франції.

Олександр Ярославський посідає передостаннє 19-те місце у рейтингу. Власник DCH та ще низки компаній втратив 20 млн. доларів під час війни, зараз його капітал оцінюється у 320 млн. Ярославський разом з родиною покинув Україну за 14 днів до війни. 9 лютого автомобіль з його кортежу насмерть збив чоловіка, після чого мільйонер втік. В Україну бізнесмен ненадовго повернувся 12 липня і знову вилетів за кордон.  

Очолив цьогорічний рейтинг, як і минулий, Рінат Ахметов. Його капітал Forbes оцінює у 4 млрд. доларів. За час війни він втратив більше 9 млрд. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.