Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дві школи Харківської області назвали зразково-показовими в Україні

Иллюстративное фото: Департамент науки и образования ХОГА
Концепцію оновлення харчоблоків у школах презентувало Міністерство розвитку громад.

В оновлених харчоблоках — сучасні столові і виробничі приміщення з новим обладнанням.

Ремонт харчоблоків у школах повинен відбуватися комплексно — з урахуванням площі і специфіки приміщень навчального закладу. Зокрема, кухні повинні бути укомплектовані тепловим, холодильним і технологічним промисловим обладнанням — слайсерами, міксерами тощо. Більш докладно про концепцію оновлення харчоблоків розповів заступник міністра розвитку громад і територій Іван Лукеря під час панельної дискусії на форумі "Реформа системи шкільного харчування", повідомили у міністерстві.

"Наша мета — перетворити старі харчоблоки в сучасні, комфортні та безпечні простори для дітей. Тому в приміщеннях шкільних їдалень повинні бути практичні меблі і м'яке освітлення, загальний мінімалістичний інтер'єр з використанням екологічних оздоблювальних матеріалів. А для якісного і швидкого обслуговування людей у харчоблоці треба обов'язково налаштувати технологічний процес приготування їжі", — підкреслив заступник міністра.

За словами Лукері, саме такими критеріями для харчоблоків повинні користуватися проєктувальники під час будівництва та реконструкції шкіл у всіх регіонах України. Зокрема, він назвав успішні приклади харчоблоків у таких навчальних закладах:

  • школа "Поділля" у Вінниці;
  • школа №15 у Маріуполі;
  • навчально-виховний комплекс "Надія" селища Пісочин (Харківський район) та школа у селі Наталине (Красноградський район).
Фото: Минрегион
Фото: Мінрегіон

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківські школярі підуть на канікули синхронно з областю

Фото: Минрегион
Фото: Мінрегіон

Нагадаємо, у Харківській області відремонтують харчоблок у згорілій школі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.