Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дві харківські лікарні просять повернути у список опорних для лікування коронавірусу

Иллюстративное фото: ХОГА
Включити до реєстру хочуть лікарню №18 і пологовий будинок №2.

З пропозицією знову зробити дві харківські лікарні опорними Харківська міськрада звернулася до Харківської обласної державної адміністрації. Остання може направити прохання до Міністерства охорони здоров'я.

Міську лікарню №18 і міський пологовий будинок №2 ім. Гельферіха просять повернути у список опорних медустанов для лікування хворих на коронавірус. Про це повідомили у Харківській міськраді з посиланням на заступницю міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту Світлану Горбунову-Рубан.

"Потужності трьох лікарень ми вже повністю використали. Розширити ліжковий фонд можна тільки за рахунок тих медустанов, у яких вже є ліжка для пацієнтів з коронавірусом. Тому ми подали пропозицію до Харківської облдержадміністрації, а вони звернуться до Міністерства охорони здоров'я, щоб лікарню №18 і пологовий будинок №2 повернули у ковідний реєстр", — пояснила Горбунова-Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарень і місць вистачає. Чиновники кажуть, що харків'ян з коронавірусом не везуть до області

Заступниця Харківського міського голови зазначила: спочатку в Харкові для пацієнтів з COVID-19 було 930 ліжок у п'яти медустановах с лікарнях №13, 17, 18, 25 і пологовому будинку №2. Зараз у місті залишилося 770 ліжок для хворих на коронавірус, яких поки вистачає, але їх кількість необхідно збільшити.

За її словами, зараз у лікарнях є все необхідне для боротьби з коронавірусом, а наявні ліжка забезпечені киснем на 90%, а у деяких палатах — і на 100%.

"Ми вирішили питання кисневого забезпечення. Влітку встановили три кисневих ємності і очікуємо ще одну для лікарні №25. Для цього там вже зробили фундамент і під'їзди", — повідомила Горбунова-Рубан.

Нагадаємо, з півночі четверга 23 вересня уся Україна перейшла до "жовтої" зони. Які обмеження діють у Харківській області — тут 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.