Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дві харківські лікарні перестали приймати пацієнтів з коронавірусом

Фото: Харьковский горсовет
Тимчасово призупинено прийом пацієнтів у 18-й і 8-й лікарнях.

Дві лікарні заповнилися 157 пацієнтами з коронавірусом.

Харківська міська клінічна лікарня №8 і Харківська міська багатопрофільна лікарня №18 призупинили прийом пацієнтів з коронавірусом. Про це повідомила заступниця харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

"З того моменту, як ми відкрили 18-у лікарню (о 22:00 у неділю), а 8-у лікарню відкрили о 10:00 вчора, протягом цього періоду до 18-ї лікарні надійшло 87 чоловік, до 8-ї лікарні — 70 пацієнтів. Ми прийняли 157 чоловік. Ми всіх взяли, у нас є концентратори, надали необхідну медичну допомогу. І поки що зупинилися для того, щоб розібрати цей масив. Ви ж розумієте, що людьми потрібно займатися, надати необхідні призначення і все, що необхідно для лікування", — сказала Горбунова-Рубан.

За словами заступниці харківського міського голови, на сьогоднішній день у лікарнях Харкова розгорнуто 1500 ліжок для пацієнтів з коронавірусом. Приймають хворих на COVID-19 13-а, 17-а, 18-а, 25-а, 8-а і 2-й пологовий будинок ім. Гельферіха. У шести медустановах є 642 точки централізованої подачі кисню і 888 кисневих концентраторів.

Як писав KHARKIV Today, Харківську міську клінічну лікарню №8 відкрили для прийому пацієнтів з коронавірусом 11 жовтня. У лікарні є 300 місць під COVID-19. У терміновому порядку розширили кількість ліжко-місць у Харківській міській багатопрофільній лікарні №18 — протягом вихідних відкрили ще 190 місць (всього тепер — 240 ліжок).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.