Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

ДТП із Миколою Харківським: адвокат сумнівається у результатах посмертної експертизи

У крові водія Chevrolet Ігоря Носова виявлено 3,65 проміле алкоголю.

За словами юриста, захист Харківського стверджує, що головною причиною загибелі Ігоря Носова стала наявність у нього в крові алкоголю, а не отримання травм, тому сім'ї Носова не належить компенсація від підлітка.

У крові водія Chevrolet Ігоря Носова виявлено 3,65 проміле алкоголю, проте сп'яніння не стало причиною його смерті під час ДТП на проспекті Гагаріна за участю автомобіля Infiniti під керуванням 16-річного Миколи Харківського. Ігор Носов загинув через сукупну травму тіла, отриману внаслідок ДТП. Про це повідомив юрист Ігор Черняк.

Юрист висловив сумнів у справжності результатів експертизи, яка показала наявність алкоголю в крові Носова, оскільки про стан можливого алкогольного сп'яніння раніше в матеріалах справи не йшлося, результат експертизи з'явився раптово, кількість алкоголю виявилася підозріло великою.

"Єдиною причиною смерті Ігоря Носова вказана "несумісна з життям сукупна травма тіла". Експертиза показала наявність у крові Ігоря Носова 3,65 проміле алкоголю. І це не просто багато, а дуже багато. І ось тут багато стає незрозумілим. Справа в тому, що будь-яких інших доказів сп'яніння водія Шевроле, крім результатів експертизи, просто не існує, — зазначив Черняк. — Чоловік був вдома, спілкувався з родичами по телефону, вдома жодних слідів розпивання не виявлено, при оформленні ДТП на місці ні у медиків, ні у співробітників ДСНС, ні у поліції не виникає ні найменшої підозри на алкоголь. А потім... бабах, і посмертна експертиза показує аж 3,65 проміле. Не правда, дуже вже "підозріло"?".

Як пояснив Ігор Черняк, з моменту перетину автомобілем Infinity, яким керував 16-річний Микола Харківський, стоп-лінії перехрестя до моменту зіткнення з автомобілем Chevrolet, за кермом якого був Ігор Носов, пройшло 0,7 секунди. Однак мінімальний час для реакції водія у подібній ситуації становить 1,2 секунди. Тож, часу Носов не мав, що ще раз підтверджує: причиною смерті чоловіка стали травми, отримані внаслідок ДТП, а не алкогольне сп'яніння.

"Спочатку нам говорили про те, що незрозуміло, хто взагалі був за кермом. Потім з'явилася версія, що машина просто не гальмувала. Наразі намагаються змістити акценти у бік сп'яніння загиблого. Через весь цей час не знайшлося навіть 5 хвилин, щоб по-людськи поспілкуватися з сім'єю Ігоря Носова, подивитися їм у вічі… і хоча б вибачитися…", — підсумував Черняк.

Як писав KHARKIV Today, близько 20:40 26 жовтня в районі перехрестя проспекту Гагаріна і вулиці Одеської сталася смертельна ДТП. Автомобіль Infiniti під керуванням 16-річного Миколи Харківського намагався перетнути перехрестя на червоне світло і зіткнувся з Chevrolet. Внаслідок ДТП 58-річний водій Chevrolet загинув і постраждали троє пасажирів Infiniti — двоє хлопців 19 років і дівчина 16 років. Постраждалих із тяжкими травмами госпіталізували до лікарні. Миколу Харківського затримали. Підозрюваний у смертельній ДТП визнав провину.

На початку січня 2022 року стали відомі результати експертизи, яка показала наявність алкоголю у крові Ігоря Носова.  Адвокатка обвинуваченого заявила, що водій випив дві пляшки алкоголю.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.