Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Дружинники" з Чугуївського району під час окупації вбили двох односельців

Фото: Харківська обласна прокуратура
Зловмисникам оголосили підозру.

Під час окупації Хотімлі так звані "дружинники" побили чоловіка та жінку, віднесли до озера й закидали бетоном, поки ті не померли.

Слідчі оголосили підозру чотирьом чоловікам, які під час окупації села Хотімля в Чугуївському районі працювали так званими "народними дружинниками" та вбили двох людей. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, група людей організувала "народну дружину" у березні 2022 року, коли Хотімля була окупована. Вона складалася з експрацівника правоохоронного органу й трьох місцевих жителів.

"Вони "боролись" із крадіжками у селі та проводили з односельцями "роз'яснювальну роботу", — розповіли в прокуратурі.

Наприкінці березня "дружинники" дізналися про те, що жінка й чоловік учинили крадіжку. Вони взяли телескопічну палицю, металеві труби, арматуру та дерев'яні палиці й пішли до підозрюваних. "Дружинники" побили односельців до напівпритомного стану, віднесли до озера та скинули у воду. Люди намагалися вибратися, але ті стали кидати в їхні голови шматки бетону. Потім зловмисники переконалися, що їхні жертви мертві, й пішли.

Підозру "дружинникам" оголосили за п. 1, 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивств  двох осіб, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України. Колишній правоохоронець та один "дружинник" утекли на територію Росії, тому їм підозру повідомили заочно. Двох зловмисників затримали, вирішується питання щодо обрання їм міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

дрдрдр

Як писав KHARKIV Today, Київський районний суд Харкова засудив колаборанта з Ізюма на 12 років і позбавив його права обіймати посади в правоохоронних органах на 12 років та з конфіскацією майна. Чоловік возив так званих "міліціонерів" і ремонтував автівки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.