Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дружина поховала чоловіка у дворі: поліція проводить ексгумацію у звільненому селі Харківщини

Фото: Нацполиция
Чоловіка поховали на власному подвір'ї.

У Малій Рогані близько десяти поховань загиблих від обстрілу окупантів.

Поліція збирає доказову базу та фіксує свідчення постраждалих від протиправних дій російських окупантів. У Малій Рогані з могили у дворі приватного будинку вилучили тіло загиблого місцевого жителя. Про це повідомили у відділі комунікації поліції у Харківській області.

За словами Людмили Юрченко, дружини 59-річного загиблого, у день смерті чоловіка був сильний обстріл. Вона зі старенькою свекрухою залишилася у хаті, а Михайло пішов нагодувати тварин. Його довго не було, тому жінка вирішила шукати чоловіка.

Фото: Нацполиция
Фото: Нацполіція

"Двері заблокувалися і мені довелося лізти на вулицю через вікно. Я бігала по подвір'ю і всюди його шукала. Але чоловіка ніде не було. Через деякий час я побачила Михайла біля сараю, приваленого. Пульса не було, він був покалічений. Мабуть, помер миттєво", — розповіла вдова.

Через невтихаючий обстріл жінка залишила тіло і сховалася у сусідів у підвалі, а на наступного дня розібрала завал, викопала могилу. Потім прийшли сусіди та допомогли поховати чоловіка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські окупанти спеціально розстрілювали харківські багатоповерхівки

Фото: Нацполиция
Фото: Нацполіція

Начальник Слідчого управління Головного управління Нацполіції у Харківській області Сергій Болвінов повідомив, що тіло загиблого буде направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті. За попередньою інформацією, це не поодинокий випадок у Малій Рогані. Таких поховань близько десяти.

"Вилучили три великі залишки попередньо реактивної системи залпового вогню "Град" та 11 залишків від розриву боєприпасів", — поінформував Сергій Болвінов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти розстріляли будинок із танка недалеко від Харкова

Фото: Нацполиция
Фото: Нацполіція

За нрезультатами проведення огляду поліція зареєструвала кримінальне провадження. Буде надано юридичну оцінку злочинним діям, які російські війська здійснюють постійно.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.