Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дрони харківського підрозділу уразили техніку та озброєння окупантів

2С9 "Нона-С". Ілюстративне фото: Вікіпедія
По цілях застосували FPV–дрони та нічні бомбери.

Успішну операцію провели на Бахмутському та Куп'янському напрямках.

Бійці роти ударних безпілотних авіаційних комплексів "Ахіллес", яка входить до 92-ї окремої штурмової бригади ім. кошового отамана Івана Сірка, уразили чотири одиниці техніки та два бліндажі російських окупантів. По цілях ударили безпілотниками. Про це повідомив командир "Ахіллесу" Юрій Федоренко.

Зокрема, за допомогою FPV–дронів на Бахмутському напрямку уразили гаубицю Д-30 122-міліметрового калібру, яка мала дальність стрільби до 21 кілометра. Також уражена самохідна артилерійсько-мінометна установка 2С9 "Нона-С", озброєна 120-міліметровою гарматою. Дальність стрільби такої САУ складає до 13 кілометрів, вартість — 300 000 доларів. Ще одна уражена ціль — бліндаж, де знаходилося шість окупантів.

Нагадаємо, FPV — це абревіатура від "First Person View", що означає "вид від першої особи". FPV дрон дозволяє спостерігати трансляцію у режимі реального часу, пілот такого дрона має для цього одягати спеціальні окуляри. Дрон дає "ефект польоту птиці".

Нічними бомберами (безпілотник, який скидає боєприпас на ворожу ціль) уразили на Куп'янському напрямку бойову броньовану машину та автівку "Урал".

Як писав KHARKIV Today, бійці 5-ї Слобожанської бригади Національної гвардії України відбивали штурм групи російських окупантів біля Кліщіївки (Донеччина) і під час відбиття захопили у полон одного із загарбників

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.