Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

13 травня, 2021 - 20:46

Дорожники облаштовують основу траси на кордоні Харківської області

Фото: САД в Харьковской области
Відремонтують 25 кілометрів дороги.

Реконструюють ділянку дороги Київ — Харків — Довжанський на полтавському напрямку.

На 25-кілометровій ділянці дороги виконали вже 28% робіт. До кінця 2021 року виконувати їх буде турецька компанія Onur Taahhut. Про це повідомили в Службі автодоріг в Харківській області.

Дорожники розповіли, що і де роблять на ділянці київської траси на полтавському напрямку:

  • фрезерують старе дорожнє покриття на км 402 — км 404 по правій проїжджій частині з боку Полтави;
  • влаштовують основу методом холодного ресайклінгу (зміцнення шляхом дроблення асфальтобетонного брухту) на км 396 — км 397;
  • виконують роботи з відсипання земляного полотна і шару основи на ділянці км 399 — км 401.

"Паралельно з цим, біля кордону з сусідньою областю на км 395 + 719 тривають роботи з армування монолітної плити і розпочато роботи з укладанні монолітної плити прогонової будови моста через річку Каленикове", — розповіли у Службі автодоріг у Харківській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які дороги відремонтують за програмою Зеленського у Харківській області

Дорожники уточнили, у 2018 році тендер на реконструкцію цієї ділянки дороги виграла Олександру Ярославському турецька компанія Onur Taahhut, яка підписала міжнародний контракт з "Укравтодором". Договір розрахований на чотири роки.

"За контрактом, після завершення робіт, ділянка автомобільної дороги буде мати дві смуги руху в обох напрямках і відноситись до першої технічної категорії.Також буде встановлено освітлення на небезпечних ділянках і вжито додаткових заходів щодо безпеки руху", — пояснили у Службі автодоріг у Харківській області.

Дорожники додали, роботи фінансує Міжнародна фінансова організація, а не бюджет України. А також  Європейський банк реконструкції та розвитку. Контроль за виконанням проходить за Європейською системою. Для інженерно-технічного нагляду залучили французьку інженерну компанію "Еджіс". Вона і контролює виконання робіт турецькою компанією Onur Taahhut.

Нагадаємо, трасу на Київ планують зробити чотириполосною.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.