Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дорогу у Харківській області зроблять безпечною для проїзду

Дорогу М-03 Київ — Харків — Довжанський у полтавському напрямку ремонтують за президентською програмою "Велике будівництво".

Ділянку дороги Київ — Харків — Довжанський реконструювали на 88,6%, на основному проїзді — на 89,6%. Штучні споруди готові на 95,4% і 48,8%. На трасі обладнають освітлення та вживуть додаткових заходів щодо безпеки. Про це повідомили у Харківській обласній державній адміністрації із посиланням на Службу автомобільних доріг.

"За контрактом після завершення робіт на ділянці автомобільної дороги буде по дві смуги руху в обидва напрями і вона буде відноситися до І технічної категорії. Також буде встановлено освітлення на небезпечних ділянках і вжито додаткових заходів щодо безпеки руху", — пояснили у ХОДА.

На сьогоднішній день із 25 кілометрів дороги верхній шар облаштували на 24,8. Основні роботи проводять на кілометрах 418 — 420. Завершать реконструкцію до кінця 2021 року.

дорога

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області завершили ремонт ділянки дороги Богодухів — Валки — Нова Водолага.

Загальна довжина траси становить 19,3 кілометра. Одну ділянку відремонтували минулого року. Цього року на іншій ділянці (1,7 кілометра) дорожники відновили основу покриття, уклали два шари асфальтобетонної суміші, замінили дорожні знаки, огорожу, нанесли дорожню розмітку, зміцнили узбіччя.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.