Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дорогу до музею з роботами Пікассо відремонтують за програмою Зеленського

Фото: ХОГА
Ремонт проведуть наступного року, зараз стартували підготовчі роботи.

На ділянці протяжністю 5,5 кілометра тривають підготовчі роботи, дорожники забезпечують проїзд.

Наступного року капітально відремонтують дорогу в селі Пархомівка (Краснокутський район). Підготовчі роботи на ділянці вже почалися. Про це повідомили у Харківській обласній державній адміністрації з посиланням на директора державного підприємства "Дороги Харківщини" Ігоря Турченка.

"У цьому році проводимо підготовчі роботи, щоб зберегти те, що є. А наступного будемо включати цю дорогу в капітальний ремонт", — сказав Турченко.

Насамперед дорожники відремонтують ділянку, яка веде до Пархомівського художнього музею ім. П. Ф. Луньова. Будівлю музею побудували у XVIII столітті. У музеї зібрано майже 7000 експонатів (твори живопису, графіки, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва, матеріали з археології і етнографії). Зокрема, тут є роботи Реріха, Шишкіна, Пікассо та Маяковського.

Відзначимо, дорогу в Пархомівці відремонтують за програмою "Велике будівництво". Останній раз її ремонтували 40 років тому.

дорога
Фото: ХОДА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові можна побачити картини львівського художника-експериментатора

Як писав KHARKIV Today, за президентською програмою "Велике будівництво" у 2021 році в Харківській області відремонтували 14 автомобільних доріг та п'ять мостів місцевого значення. 77 доріг і мостів державного значення перебувають на різних стадіях ремонту.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.