Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 травня, 2021 - 17:59

Дорогу до музею Сковороди відремонтують у Харківській області

Фото: ХОГА
У 2021 році відновлять дорожнє покриття на одній з ділянок дороги.

Дорожники фрезерують старий шар покриття.

Почався ремонт дороги місцевого значення С211322 "Сковородинівка — Гуринівка — Ольшанське" протяжністю 15,8 кілометрів. Вона збігається з туристичним маршрутом у Національний літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди. Дорогу ремонтують за програмою президента "Велике будівництво", повідомили в Харківській облдержадміністрації.

За інформацією держпідприємства "Дороги Харківщини", цього року планують відновити дорожнє покриття на ділянці в три кілометри від дороги державного значення Т-21-13 "Золочів — Максимівка" в напрямку села Сковородинівка (Золочівський район).

 

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

На сьогодні розпочались роботи з холодного фрезерування старого шару покриття. Надалі будуть виконуватись роботи з часткового підсилення основи щебенево-піщаною сумішшю, влаштування вирівнювального та верхнього шару покриття з асфальтобетонної суміші, укріплення узбіч, заміни бортового каменю, нанесення горизонтальної дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків", — зазначили на держпідприємстві "Дороги Харківщини".

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

Нагадаємо, в 2021 році в Харківській області обіцяють відремонтувати 13 доріг місцевого значення.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.