Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Доброволець із харківської тероборони створює комікси на передовій

Фото: Харьковский отдельный батальон терробороны
Героями коміксів стають побратими Руслана.

На початку війни батько двох дітей, видавець дитячих книжок Руслан добровільно пішов захищати Харківщину.

Доброволець Харківського окремого батальйону територіальної оборони Руслан створює комікси на передовій. Героями коміксів обирає побратимів. Малюнки опублікували на офіційній сторінці Харківського окремого батальйону ТрО у Facebook.

"Чудові комікси народженні на передовій. Таке буває на війні досить часто, коли талановита людина витрачає свій вільний час на створення маленьких, але справжніх гумористичних шедеврів, — розповідають у батальйоні. — Героями його коміксів частіше за все бувають конкретні люди – бойові побратими. Які при першій нагоді купують папір та олівці, для того "щоб це шоу тривало".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тероборона провела успішну операцію на Харківському напрямку

Як розказали у Харківському окремому батальйоні тероборони, Руслану — 51 рік. Він одружений, має двох дітей. До початку війни був технологом та конструктором у приватному дитячому видавництві — видавав книжки для дітей до п'яти років. Малюванням Руслан захоплюється зі шкільних років. 27 лютого Руслан добровільно вступив до Харківського окремого батальйону тероборони, оскільки прагне "захистити землю свої предків".

"Про своє захоплення Руслан каже так: "Малюю ще зі школи, тому тепер воюю, а міг би бути депутатом!", — розповіли у батальйоні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.