Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До звільненого села на сході Харківщини підуть рейкові автобуси

Фото: "Південна залізниця"
Дістатися до Осинового залізницею можна буде з вівторка.

Рейкові автобуси вирушатимуть з Харкова та Занок.

Залізничне сполучення до села Осинове (Куп’янський район) з вівторка 1 листопада відновлює "Укрзалізниця". Населений пункт був окупованим з початку повномасштабної війни Росії проти України. Про це повідомили на "Південній залізниці". 

Рейковий автобус сполученням Харків — Осинове №№ 6605/6608 вирушає з Харкова о 06:15, прибуває до зупинного пункту Осинове о 09:50. З зупинного пункту Осинове стартує о 16:21 та приїздить до Харкова о 19:35. Рейковий автобус робитиме зупинки на станціях: Основа, Безлюдівка, Жихор, Зміїв, Занки, Скрипаї, Коробочкине, Гракове, Пролісний, Шевченкове, Первомайське, Гроза, Старовірівка, Прокопівка.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харковом почнуть курсувати довгі чеські автобуси

Також призначений рейковий автобус сполученням Занки — Осинове. Поїзд №№ 6606/6607 вирушає з зупинного пункту Осинове об 11:10, прибуває до станції Занки о 13:28. Із Занок стартує о 13:55 і приїздить до зупинного пункту Осинове о 16:06. Рейковий автобус на маршруті Занки — Осинове зупиняється в Скрипаях, Коробочкине, Гракове, Пролісний, Шевченкове, Первомайське, Гроза, Старовірівка, Прокопівка.

Для зручності пасажирів на станції Занки Із зазначеного рейкового автобуса буде зручна пересадка на приміські поїзди, які курсують до станції Харків-Пасажирський.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.