Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До "живих" будинків на півночі Харкова повернули світло

Фото: "Харьковоблэнерго"
Люди живуть у Пʼятихатках під звуки канонад.

У трансформаторну підстанцію влучив ворожий снаряд. 

Декілька багатоквартирних будинків у Пʼятихатках залишалися знеструмленими через часткове руйнування підстанції внаслідок ворожих обстрілів. Електропостачання відновили. Про це 1 серпня повідомили у "Харківобленерго".

"Мікрорайон П'ятихатки на півночі Харкова з першого дня війни знаходиться під постійними обстрілами. Майже на всіх будівлях можна побачити сліди російської агресії — вибиті шибки, понівечені уламками фасади. На одній із вулиць П'ятихаток через пряме попадання ворожого снаряда в трансформаторну підстанцію були знеструмлені чотири багатоквартирні будинки", — розповіли енергетики.

Фото: "Харківобленерго"
Фото: "Харківобленерго"

Вони пояснили, що конструкція підстанції зазнала значних пошкоджень, електротехнічне устаткування залишилося під відкритим небом. Для відновлення електропостачання довелося відбудувати стіни та привести до ладу покрівлю. Після чого фахівці обленерго замінили розбите обладнання, налаштували його та включили до роботи.

У "Харківобленерго" додали, незважаючи на канонаду, що не вщухає, у будинках продовжують мешкати люди. Вони довго чекали на світло. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через 149 днів до села неподалік Харкова повернули світло

Фото: "Харківобленерго"
Фото: "Харківобленерго"

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.