Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До пам'ятника загиблим через війну дітям у Харкові повернули іграшки

Фото: Центральний парк
Їх приносили до пам'ятника харків'яни.

Іграшки почистили та повернули до пам'ятника.

Співробітники Центрального парку повернули іграшки до пам'ятника дітям, які загинули через війну. Іграшки приносили до пам'ятника жителі міста. За пів року вони забруднилися від пилу, дощу та снігу. Тому наприкінці листопада минулого року комунальники зібрали їх, щоб почистити. Наразі іграшки повернули на місце.

"Всю зиму пухнасті ведмедики, цуценята та інші ляльки зберігалися в Центральному парку. І от, коли стало тепло, іграшки, що харків'яни принесли маленьким янголам, повернулися на своє місце. Пам'ятаємо про невинних жертв рашистів та не пробачимо", — зазначили у Центральному парку.

Нагадаємо, пам'ятник загиблим під час війни дітям відкрили 4 червня 2023 року у Харкові. Він знаходиться по вулиці Сумській, біля Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості. Пам'ятник створив скульптор Михайло Ятченко. Він являє собою хлопчика та дівчинку, які злітають над вибухом на крилах.

"Маленьким янголам, які так рано зустрілись з людською жорстокістю та, на жаль, ніколи не стануть дорослими", — написано на постаменті.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.