Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До окупованого Ізюму завезли російський ОМОН

Ілюстративне фото
Інтенсивний рух російських військових і техніки загарбників відновився.

Вороги вивозять награбоване з окупованих територій вантажівками, колаборанти розповідають про відкриття відділення російського банку. 

В Ізюмі знову спостерігається інтенсивний рух російських військових і ворожої техніки. Про це 20 червня повідомило місцеве видання "Обрії Ізюмщини". 

"В Ізюм нагнали велику кількість ОМОНівців (мобільний загін особливого призначення, спеціальний підрозділ Росгвардії). Відомо, що бійці ОМОНу брали участь у російському вторгненні в Україну, залучаючись до атак на Київ, Гостомель, Бучу, Енергодар, Харків", — розповіли там.

Зазвичай окупанти завозять ОМОН у випадках, коли треба "перевиховувати" населення, встановлювати і нав'язувати нові правила, які можуть викликати супротив місцевого населення.

За даними видання, окупаційна влада продовжує пропаганду серед місцевого населення.

"Мешканцям Ізюму оголошено про навчальний процес, який повинен розпочатися з 1 вересня, принаймні в планах окупантів відкрити ліцей №3, медичний коледж, професійний ліцей, музичну школу та два дитячих садочка. Оголошено, що навчання буде проходити за російською програмою. Деякі свідомі педагоги відмовляються виходити на роботу та викладати російською мовою, інші погоджуються у зв'язку зі скрутним матеріальним становищем. Але в той же час не пояснюють, як будуть опалюватися приміщення, коли зруйновано магістральну газову мережу", — поінформували "Обрії Ізюмщини".

Зруйнована центральна котельня Ізюму. Фото: Facebook/"Обрії Ізюмщини"
Зруйнована центральна котельня Ізюму. Фото: Facebook/"Обрії Ізюмщини"

Вперше у місті з'явилися листівки "Ізюм — це Україна, ЗСУ вже поруч". Лінія фронту на захід від Ізюма трохи посувається, тому люди почали чути наближення української армії.

"Про те, що українські Збройні сили поруч, говорять влучні постріли нашої артилерії, які знищують вогневі позиції та техніку бойовиків на території Ізюмщини", — додало місцеве видання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська армія звільнила селище у Харківській області

"Обрії Ізюмщини" дізналися, що військові РФ продовжують грабувати майно жителів району.

"Мешканці села Студенок (залишилось 14 людей) повідомляють про те, що військові "Л/ДНР" вивозять "КАМАЗами" меблі, побутову техніку, килими, посуд із полишених та зруйнованих будинків селян", — розповіли там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Внаслідок обстрілів окупантів у Харківській області поранені вісім жителів

На залізничному ринку підприємці говорять, що військові РФ мають велику кількість награбованих українських грошей, розраховуються гривнями, скуповують в основному продукти харчування та спиртні напої.

"Місцеві колаборанти також розповідають, що скоро в Ізюмі на проспекті Незалежності відкриється відділення російського банку", — повідомило місцеве видання.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.