Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

10 червня, 2021 - 13:01

До нового навчального року в Харківській області закуплять 21 шкільний автобус

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Таке рішення прийняли на сесії Харківської облради.

Шкільні автобуси закуплять на 41 мільйон гривень — це кошти з державної субвенції і трансфери з місцевих бюджетів.

10 червня на п'ятій сесії Харківської обласної ради восьмого скликання прийняли рішення про затвердження трансферів з місцевих бюджетів у розмірі 8 мільйонів гривень, які підуть до раніше виділених 33 мільйонів гривень із державної субвенції. За ці кошти куплять 21 автобус. Про це повідомили у Харківській обласній державній адміністрації.

Тепер департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації повинен оголосити тендер із закупівлі шкільного транспорту. Автобуси придбають у цьому році, кому вони дістануться — визначать пізніше за кількома критеріями.

"У цьому році на виділені кошти буде закуплено 21 автобус, який буде відповідати всім державним стандартам якості і безпеки перевезення дітей", — повідомили у ХОДА.

Як писав KHARKIV Today, у вересні 2020 року для школярів Харківської області купили 18 нових автобусів. На транспорт витратили гроші державного і місцевих бюджетів. Автобуси виготовили на Черкаському заводі. В автобусах передбачені місця для учнів з інвалідністю.

Нові автобуси отримали  Близнюківський, Борівський, Великобурлуцький, Дворічанський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Первомайський, Шевченківський, Сахновщинський райони, Зачепилівська, Золочівська, Лозівська та Старосалтівська ОТГ.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.