Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До Харкова їде міністр

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Міністр освіти і науки приїде на відкриття кампуса до НТУ "ХПІ".

На відкритті кампуса розкажуть про програму навчання у ньому, розраховану на чотири роки, цілі, результати та плани розвитку проєкту.

27 січня на відкриття інноваційного кампуса у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" приїде міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. Про це повідомили у пресслужбі НТУ "ХПІ".

На відкритті кампуса анонсували присутність голови Харківської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова, мера Харкова Ігоря Терехова, засновника холдингу UFuture та інноваційних парків UNIT.City, голови Наглядової ради НТУ "ХПІ" Василя Хмельницького, ректора НТУ "ХПІ" Євгена Сокола. Захід відбудеться об 11:00 у студентському містечку НТУ "ХПІ" (вулиця Пушкінська, 79/2).

хпи
Кампус. Фото: НТУ "ХПІ"

Повідомляється, що площа двоповерхової будівлі кампуса становить понад 2700 квадратних метрів, одночасно у кампусі можуть навчатися 300 студентів. Як пояснили у НТУ "ХПІ", проєкт "Інноваційний кампус" поєднує IT-навчання, школу підприємництва та коворкінг.

"Проєкт передбачає перехід від декларативної схеми навчання, в основі якої — здобуття знань, до проєктної. Вона спрямована на набуття практичних навичок для створення продуктів та систем. Це принципово нова технологія навчання IT фахівців, яка забезпечує бакалаврську підготовку високого міжнародного рівня", — пояснили у НТУ "ХПІ".

хпи
Кампус. Фото: НТУ "ХПІ"

    Як писав KHARKIV Today, міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет приїжджав до Харкова наприкінці червня 2021 року, коли проходила Всеукраїнська стратегічна сесія "Освіта України — 30. Національний технопарк з підвищення якості освіти".

    Простий текст

    • Не дозволено жодних HTML теґів.
    • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
    • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.